Ubytování

U nás se budete cítit jako doma

V Penzionu Husky je 8 pokojů s celkovou kapacitou 24 lůžek. Menší počet pokojů nám dovoluje udržet si osobní přístup ke každému z vás. Pokoje jsou vybaveny moderně, nechybí televize, Wi-Fi a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. V Penzionu Husky rádi ubytujeme rodiny, jednotlivce i velké skupiny, jen vaše chlupaté mazlíčky s sebou prosím neberte. Náš penzion je nekuřácký.

Potřebujete zabavit děti, abyste si mohli v klidu vypít kávu nebo poklábosit s přáteli? I na to jsme mysleli a pro vaše děti jsme vybudovali velkou dětskou hernu.

Užijte si zimu s Huskym

Dveře Penzionu Husky jsou vám otevřeny dokořán hlavně během zimní sezóny. V zimě vám připravíme pořádnou horskou snídani, oběd a večeři už necháme na vás. Uvařit si můžete sami v plně vybavené společné kuchyňce nebo navštivte jednu z výborných restaurací v blízkosti Penzionu Husky, kde vám vždy připraví něco dobrého na zub.

Léto v Husky

Na letní sezónu jsme se rozhodli penzion také otevřít! Nyní máte tedy možnost poznat krásy Benecka i v jejich letní formě.

Můžete se například projet po novém singltreku, projít si různé zábavné a naučné stezky skrz Benecko, anebo se třeba projet lanovkou a sjet dolů na motokárách. I na odpočinek tu myslíme a při vašich procházkách si můžete na každém rohu posedět na lavičce a kochat se těmi krásnými výhledy. Prostě je to tu ideální pro aktivnější dovolenou, tak ale i tu odpočinkovou. 

podívejte se, kdy máme volno