Ubytování v   Benecka

Ať už jste vášniví lyžaři, nebo milovníci horské přírody, zveme vás do Penzionu Husky, který je výjimečný nejen svou polohou uprostřed Benecka, ale i svou lyžařskou školou Husky. Benecko je ideálním místem pro vaši aktivní i odpočinkovou dovolenou. Těšit se můžete na přátelskou a útulnou atmosféru v penzionu i na skvělé zážitky, které na vás čekají v rozmanité přírodě i v zábavních parcích v okolí.

Lokalita

Zamilujete si nejen Penzion Husky, ale i jeho polohu

Ne nadarmo jsou vzdušné lázně synonymem pro Benecko. Díky čistému horskému vzduchu a dokonalé přírodě budete z dovolené na Benecku odjíždět jako znovuzrození. Ubytování v Penzionu Husky si navíc velmi oblíbíte pro jeho strategickou polohu. Téměř vše máte po ruce. Dětské vleky Jesen, Havrland i Skibar Srna jsou hned u penzionu. Zábava a gastronomické zážitky na vás čekají jen o 50 m dál.

Více o ubytování

Lyžařská škola

Kdo neumí lyžovat, toho to Husky naučí

Lyžařskou školu Husky najdete přímo v penzionu. Do školičky můžete přihlásit děti již od tří let. Výuka je dělená na privátní a rodinnou. V privátních lekcích budeme zdokonalovat pouze vaši lyžařskou techniku. Rodinné lekce jsou skupinové. Nikdy není pozdě na to, abyste se naučili brázdit krkonošské svahy. Domluvte se s přáteli i rodinou a přijďte se společně naučit nové kousky na lyžích do Lyžařské školy Husky.

Více o lyžařské škole Do půjčovny